باربیکیو ذغالی دیواری چیست؟

باربیکیو ذغالی دیواری تاشو مدل دایره ای, علاوه بر زیبایی و ظاهری شکیل، برای مکان هایی کاربرد دارد که از فضای کمی برخوردارند و نمی توانند از دستگاه های بزرگ برای باربیکیو کردن انواع مواد غذایی استفاده کنند.

باربیکیو ذغالی دیواری تاشو مدل دایره ای

باربیکیو زغالی

همه می‌دانیم که اولین و قدیمی‌ترین نوع باربیکیو، باربیکیو زغالی است. همانطور که مشخص است سوخت باربیکیو زغالی، چوب و زغال است.

برای داشتن پختی یکنواخت لازم است تا چوب یا زغال به طور کامل برافروخته شود که برای اینکار حدودا ۴۵ دقیقه زمان نیاز است. مشتعل شدن زغال‌ها به وسیله الکل، آتش زنه و یا روش‌های دیگر انجام می‌شود.

باربیکیو ذغالی دیواری تاشو مدل دایره ای

شاید در ابتدا روشن کردن باربیکیو زغالی کمی سخت و دشوار باشد اما باید گفت آماده سازی و کار با این نوع باربیکیوها نیاز به کمی تجربه و مهارت دارد که پس از چندین بار استفاده میسر خواهد شد.

نکات مهم باربیکیو گرد دیواری

یک سال گارانتی شرکت

قابلیت انتخاب سایز سفارشی

ابعاد:طبق سفارش مشتری

امکان اضافه کردن آپشن های دیگر

باربیکیو ذغالی دیواری تاشو مدل دایره ای

محل قرارگیری و نصب باربیکیو دیواری ذغالی

همان طور که از نام این دستگاه پیداست بر روی دیوار نصب می شود تا بتواند بستری مناسب برای طبخ غذا در اختیار شما قرار دهد.

نحوه کار با آن مانند سایر باربیکیوهای ذغالی است و تنها تفاوت در محل قرارگیری آن می باشد.

جالب است بدانید که باربیکیو دیواری قابلیت تاشوندگی دارد و افراد می توانند بعد از اتمام پخت غذا، صفحه گریل را از آن جدا کنند و بدنه را به دیوار بچسبانند.

برخی از باربیکیوهای دیواری به نحوی طراحی می شوند که می توان آن ها را از دیوار جدا و به مکانی دیگر حمل کرد.

باربیکیو ذغالی دیواری تاشو مدل دایره ای

مزایای استفاده از باربیکیو ذغالی دیواری چیست ؟

همه ایرانی ها در هنگام انتخاب و خرید باربیکیو به یک نکته مهم توجه می کنند و آن هم این است که آیا دستگاه مورد نظر، امکان استفاده از سیخ کباب را دارد یا خیر؟

یکی از تفاوت هایی که میان باربیکیوهای ایرانی و خارجی وجود دارد همین است. از آنجایی که فرهنگ استفاده از سیخ کبابی در کشورهای اروپایی وجود ندارد در ساخت باربیکیو نیز مکانی برای قراردادن سیخ ها در نظر نمی گیرند. آن ها غذاها را به روش گریل طبخ می کنند. اما در ساخت باربیکیو ایرانی می توان از این مزیت بهره مند شد و از طعم لذیذ کباب لذت برد.

مشخصات فنی محصول:

و در آخر

جهت سفارش این محصول به صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. .


قیمت کباب پز ذغالی باغی , تولید کباب پز دیواری تاشو , خرید کباب پز دیواری تاشو , باربیکیو ذغالی دیواری دایره ای , باربیکیو ذغالی دیواری مستطیلی , تولید باربیکیو ذغالی دیواری تاشو در کرج , تولید باربیکیو در کرج , تولیدی باربیکیو در کرج , تولید کننده باربیکیو در کرج , بهترین تولید کننده باربیکیو ذغالی در ایران , باربیکیو دیواری , تولید باربیکیو دیواری در کرج , خرید باربیکیو ذغالی مسافرتی , تولید باربیکیو ذغالی مسافرتی , قیمت باربیکیو ذغالی مسافرتی , خرید باربیکیو ذغالی مسافرتی در کرج , تولید باربیکیو ذغالی مسافرتی در کرج , از کجا باربیکیو ذغالی بخریم , مرکز فروش باربیکیو در کرج , از کجا باربیکیو بخریم