باربیکیو دیواری چیست

باربیکیو دیواری چیست

باربیکیو دیواری

باربیکیو دیواری چیست,  یکی از پر مصرف ترین و کم جا ترین انواع باربیکیو ها به شمار می آید. تولیدی تش، به عنوان یکی از تولید کننده ها و پخش کننده های این محصول می باشد که با برترین متریال و بالا ترین کیفیت باربیکیو دیواری را برای شما مصرف کنندگان عزیز طراحی و تولید نموده است.

در این مطلب می خواهیم شما را با باربیکیو و انواع آن ها آشنا کنیم. با ما تا انتهای این مطلب همراه باشید.

باربیکیو دیواری چیست

باربیکیو چیست؟

باربیکیو در واقع همان کباب پز ها هستند که می توانند با کمک گاز شهری و هم چنین ذغال و چوب، انواع مواد غذایی مانند گوشت ‌را کباب نمایند.

شما می توانید با استفاده از باربیکیو، کلیه مواد غذایی را به صورت کبابی برای خود و خانواده تان طبخ نمایید.

البته باید در نظر داشته باشید که در زمان خرید باربیکیو، باید نکاتی را در نظر بگیرید تا محصولی که خریداری می کنید، برای شما کارایی لازم را داشته باشد. در ادامه بیش تر در مورد این مسئله خواهیم گفت.

امروزه انواع باربیکیو ها مورد استقبال خیلی از خانواده ها قرار گرفته است. چرا که به عنوان یکی از سالم ترین روش ها برای پخت و پز شناخته شده است.

شما با استفاده از باربیکیو دیگر نیازی به انواع روغن ها نخواهید داشت و می توانید به راحتی مواد غذایی را بر روی حرارت گریل و یا کبابی نمایید.

هم چنین طعم کبابی را به مواد غذایی داده و حس لذیذ و لذت بخش گوشت کبابی را خواهید چشید.

انواع باربیکیو ها

باربیکیو ها به طور کلی به دو نوع گازی و ذغالی دسته بندی می شوند.

باربیکیو های گازی، به استفاده از گاز شهری می توانند مواد غذایی را به صورت کبابی دربیاورند. اما باید بدانید که حتما در زمان استفاده باید کپسول گاز و یا لوله کشی در نزدیکی باربیکیو گازی قرار داشته باشد تا بتواند سوخت مورد نیاز باربیکیو را تامین نماید.

اما باربیکیو ذغالی، همان طور که از نامش مشخص است، برای کباب نمودن مواد غذایی، نیاز به ذغال و یا چوب دارد. هم چنین می توان از باربیکیو ذغالی در باغ و پارک ها استفاده نمود.

به همین خاطر باید در زمان خرید باربیکیو در نظر بگیرید که می خواهید از باربیکیو در کجا استفاده کنید و کدام نوع سوخت برای شما در دسترس تر می باشد.

باربیکیو دیواری چیست؟

باربیکیو دیواری نوعی از مدل های متنوع باربیکیو است که به دیوار متصل شده و قابلیت جمع شوندگی دارد.

شما می توانید به راحتی باربیکیو دیواری را به دیوار متصل نمایید و در زمانی که نیازی به آن ندارید، به راحتی آن را جمع کنید.

توجه داشته باشید اگر فضای کافی برای باربیکیو ایستاده ندارید، این نوع از باربیکیو ها گزینه مناسبی برای شما به شمار می آیند.

در زمان خرید باربیکیو بهچه نکاتی توجه کنیم

حتما مشخص کنید که می خواهید از باربیکیو در چه فضایی استفاده کنید. به طور مثال اگر می خواهید از باربیکیو در باغ و ویلا استفاده کنید، می توانید به سراغ باربیکیو های ایستاده بروید.

باید پیش از خرید باربیکیو، محل قرار گیری آن را مشخص کنید. در این صورت می توانید نوع سوخت و انرژی مود نیاز باربیکیو را نیز در نظر بگیرید.

به طور مثال اگر شما دسترسی به لوله کشی گاز شهری ندارید، می توانید به سراغ باربیکیو ذغالی بروید.

هم چنین اگر با کمبود جا و فضای کافی برای قرار گیری باربیکیو مواجه هستید می توانید از نوع دیواری آن تهیه نمایید.

اگر تصمیم دارید که باربیکیو را در تراس و یا بالکن نصب کنید، به شما نوع دیواری آن را توصیه می کنیم. چرا که فضای کمی را اشغال خواهد نمود.

مشخصات فنی باربیکیو دیواری

این نوع از باربیکیو ها، برای استفاده در آپارتمان مخصوص نصب نمودن آن در تراس و بالکن، کاملا مناسب هستند.

شما می توانید این باربیکیو را در دو سایز مختلف از تولیدی تش تهیه نمایید.

رنگ بدنه این باربیکیو الکترواستاتیک نسوز بوده و پس از مدتی استفاده و به دلیل حرارت زیاد، کیفیت و ظاهر اولیه خود را از دست نخواهد داد.

این باربیکیو، دارای توری است که می توانید مواد غذایی را بر روی آن برای کباب شدن قرار دهید. هم چنین می توانید در صورت نیاز مواد غذایی را به سیخ زده و بدون توری آن ها را کباب نمایید.

در زمان استفاده از باربیکیو به نکات زیر توجه کنید

حتما از لباس و پیشبند مناسب استفاده کنید تا حرارت باعث آسیب رسیدن به شما نشود.

در صورتی که از باربیکیو های ذغالی استفاده می کنید، حتما از مواد آتش زا مخصوص به ذغال استفاده نمایید و برای احتیاط کپسول آتش خاموش کن را در نزدیکی خود داشته باشید.

از نزدیک شدن کودکان به باربیکیو به شدت خودداری کنید.

اگر از باربیکیو های گازی استفاده می کنید، در صورت خاموش شدن ناگهانی باربیکیو، مدتی برای روشن نمودن مجدد آن صبر کنید.

حتما پس از هر بار استفاده از باربیکیو، آن را به طور کامل تمیز کنید.

و در آخر

امیدواریم از خواندن این مقاله راضی بوده باشید.

پیشنهاد می کنیم دیگر وبلاگ های مارا نیز مشاهده بفرمایید.

تماس: 09108452981

اینستاگرام: bbq.tash

واتساپ: 989352569143

ساعت کاری: ۸ الی ۲۰

آدرس: کرج ، شهرک وحدت

مدیریت: ناصر قیاسی


تش , باربیکیو تش , کباب پز تش , باربیکیو زغالی دیواری تاشو در کرج , تولید باربیکیو زغالی دیواری تاشو در کرج , باربیکیو زغالی دیواری تاشو , تولید کننده باربیکیو زغالی دیواری تاشو , خرید باربیکیو زغالی دیواری تاشو , قیمت باربیکیو زغالی دیواری تاشو , باربیکیو ذغالی , تولید باربیکیو ذغالی , تولید باربیکیو ذغالی در کرج , خرید باربیکیو ذغالی در کرج , قیمت باربیکیو ذغالی دیواری , تولید کباب پز ذغالی در کرج , ساخت کباب پز ذغالی در کرج , خرید کباب پز ذغالی در کرج , فروش کباب پز ذغالی در کرج , خرید کباب پز ذغالی باغی در کرج , قیمت کباب پز ذغالی باغی , تولید کباب پز دیواری تاشو , خرید کباب پز دیواری تاشو , باربیکیو ذغالی دیواری دایره ای , باربیکیو ذغالی دیواری مستطیلی , تولید باربیکیو ذغالی دیواری تاشو در کرج , تولید باربیکیو در کرج , تولیدی باربیکیو در کرج , تولید کننده باربیکیو در کرج , بهترین تولید کننده باربیکیو ذغالی در ایران , باربیکیو دیواری , تولید باربیکیو دیواری در کرج , خرید باربیکیو ذغالی مسافرتی , تولید باربیکیو ذغالی مسافرتی , قیمت باربیکیو ذغالی مسافرتی , خرید باربیکیو ذغالی مسافرتی در کرج , تولید باربیکیو ذغالی مسافرتی در کرج , از کجا باربیکیو ذغالی بخریم , مرکز فروش باربیکیو در کرج , از کجا باربیکیو بخریم , از کجا باربیکیو دیواری بخرم , باربیکیو ذغالی دیواری , بهترین تولیدی باربیکیو ذغالی در کرج , تولیدی باربیکیو در کرج , تولید کننده باربیکیو در کرج , بهترین باربیکیو ذغالی , باربیکیو در کرج , باربیکیو ذغالی برای تراس , باربیکیو آپارتمانی , خرید باربیکیو ذغالی برای تراس کرج , خرید باربیکیو آپارتمانی کرج , باربیکیو زغالی دیواری تاشو مدل مستطیل , باربیکیو زغالی دیواری تاشو مدل دایره ای , تولید باربیکیو ذغالی دیواری در شهرک وحدت , تولیدی باربیکیو در شهرک وحدت، تولیدی باربیکیو گازی ذغالی، باربیکیو تاشو دیواری، باربیکیو تاشو، 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.