مزایای باربیکیو خانگی چیست

مزایای باربیکیو خانگی چیست

 باربیکیو گازی آپارتمانی چیست؟

مزایای باربیکیو خانگی چیست, از مهم ترین مزایای باربیکیو گازی آپارتمانی، طبخ غذا بدون تولید دود است. این دستگاه در ابعاد مختلفی تولید می شود که می توان به راحتی آن را در خانه های کوچک و آپارتمانی مورد استفاده قرار داد.

در این مطلب قصد داریم علاوه بر پرداختن به مزایای باربیکیو گازی آپارتمانی، به بررسی جوانب گوناگون آن نیز اشاره کنیم.

مزایای باربیکیو خانگی چیست

باربیکیو گازی چیست؟

مزایای باربیکیو خانگی چیست

آیا با مزایای باربیکیو گازی آپارتمانی آشنا هستید؟ زندگی در خانه های آپارتمانی دغدغه های فراوانی برای افراد به وجود می آورد که یکی از آن ها طبخ غذا به روش باربیکیو است.

افراد زیادی به این روش از طبخ غذا علاقه مند هستند و با خرید باربیکیو گازی ذغالی از مزایای آن برخوردار می شوند.

این دستگاه از سوخت های مختلفی بهره می برد که می توان به ذغال، گاز و برق اشاره کرد.

برای باربیکیوهای آپارتمانی از نوع گازی و برقی استفاده می شود. تولید این دستگاه در ابعاد گوناگون از مزایای آن به شمار می رود.

در سال های گذشته که استفاده از دستگاه های باربیکیو گازی و ذغالی، باربیکیو آیلند و … رواج نداشت افراد از منقل و کباب پزهای ذغالی استفاده می کردند. اما از زمانی که این محصول طراحی و روانه بازار شد استقبال بی نظیری از آن شد.

پس از آنکه باربیکیوها روانه بازار شدند استفاده از منقل به سرعت منسوخ شد و جای خود را به محصولات امروزی و مدرن داد.

هم اکنون انواع باربیکیو از جمله باربیکیو دیواری مورد توجه مشتریان می باشد.

ابعاد باربیکیو گازی آپارتمانی

مزایای باربیکیو خانگی چیست

باربیکیوهای گازی که برای محیط های آپارتمانی مناسب هستند قابلیت تنظیم حرارت را دارند و در حین طبخ غذا دود کمی از خود تولید می کنند.

سوخت مورد نیاز برای روشن کردن آن ها گاز شهری است. اما اگر به لوله کشی گاز شهری دسترسی ندارید می توانید از یک کپسول سوخت مایع استفاده کنید. مدل هایی که برای این دستگاه طراحی و تولید می شود در ابعاد مختلف است. به طور مثال می توانید ابعاد رومیزی آن را برای قراردادن بر روی پیشخوان یا کابینت آشپزخانه انتخاب کنید.

باربیکیوهای گازی که در محوطه ویلا، باغ و … طراحی می شوند از ابعاد بسیار بزرگ تری برخوردار هستند و از متریالی مانند آجر، سنگ، سیمان و … در آن ها بکار می رود.

مزایای باربیکیو گازی آپارتمانی

اگر بخواهیم نظافت و پاکسازی باربیکیوهای گازی را نسبت به سایر مدل ها از جمله ذغالی مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم که سریع تر و راحت تر تمیز می شوند.

به طور مثال در دستگاه های ذغالی، شاهد خاکستر شدن تمام ذغال ها بعد از اتمام پخت هستیم. تمیز کردن کف باربیکیو ذغالی دشوار است و نیاز به زمان زیادی دارد. اما در خصوص دستگاه های گازی فقط کافیست تا سینی آن را خارج کنید و چربی های آن با آب و شوینده بشوئید.

البته در پخت برخی از مواد غذایی مانند سبزیجات هیچ گونه آلودگی مانند ریختن چربی بر روی سینی وجود نخواهد داشت و فقط کافیست تا با یک دستمال، میله های آن را تمیز کنید.

امکان تنظیم حرارت باربیکیو گازی

حرارت باربیکیو گازی به راحتی قابل تنظیم است و می توانید با در نظر گرفتن نوع و حجم غذا، حرارت مورد نیاز را برای دستگاه تعیین کنید.

این ویژگی در خصوص باربیکیو ذغالی وجود ندارد. همچنین باربیکیو گازی حرارت را به طور یکنواخت در زیر مواد غذایی پخش می کند و این امر سبب پخت یکدست و عالی انواع گوشت و کباب خواهد شد. دستگاه های گازی به سرعت گرم و سرد می شوند و نیازی به صرف زمان طولانی برای آماده سازی آن نخواهید داشت.

قابل نصب در مکان های مختلف

از دیگر مزایای باربیکیو گازی آپارتمانی این است که می توانید آن را در مکان های گوناگون قرار دهید. زیرا از ابعاد کوچکی برخوردار است و علاوه بر تراس و بالکن امکان قراردادن آن در حیاط و محوطه نیز وجود دارد. توجه داشته باشید که باربیکیوهای گازی دارای تجهیزات و امکانات بیشتری نسبت به نوع ذغالی هستند. این امر اهمیت مراقبت و نگهداری از دستگاه را بیشتر می کند.

سوخت کم هزینه در باربیکیو گازی

گاز به عنوان یکی از سوخت های کم هزینه در کشور ما به شمار می رود. زیرا کشور ایران یکی از منابع غنی در گاز و نفت می باشد. سوخت مورد نیاز باربیکیوهای آپارتمانی گازی، گاز شهری می باشد.

اگر می خواهید دستگاه را در منزل نگهداری کنید می توانید آن را به طور مستقیم به لوله کشی گاز متصل نمایید. اما اگر می خواهید آن را به مکانی بیرون از خانه مانند پارک یا مسافرت ببرید می توانید از کپسول گاز مایع استفاده کنید.

مراقبت از کپسول گاز مایع اهمیت زیادی دارد. به طور مثال نباید به شکل طولانی مدت در معرض تابش مستقیم نور خورشید و گرما قرار بگیرد. زیرا احتمال انفجار برای آن وجود دارد.

و در آخر

امیدواریم از خواندن این مقاله راضی بوده باشید.

پیشنهاد می کنیم دیگر وبلاگ های مارا نیز مشاهده بفرمایید.

تماس: 09108452981

اینستاگرام: bbq.tash

واتساپ: 989352569143

ساعت کاری: ۸ الی ۲۰

آدرس: کرج ، شهرک وحدت

مدیریت: ناصر قیاسی


تش , باربیکیو تش , کباب پز تش , باربیکیو زغالی دیواری تاشو در کرج , تولید باربیکیو زغالی دیواری تاشو در کرج , باربیکیو زغالی دیواری تاشو , تولید کننده باربیکیو زغالی دیواری تاشو , خرید باربیکیو زغالی دیواری تاشو , قیمت باربیکیو زغالی دیواری تاشو , باربیکیو ذغالی , تولید باربیکیو ذغالی , تولید باربیکیو ذغالی در کرج , خرید باربیکیو ذغالی در کرج , قیمت باربیکیو ذغالی دیواری , تولید کباب پز ذغالی در کرج , ساخت کباب پز ذغالی در کرج , خرید کباب پز ذغالی در کرج , فروش کباب پز ذغالی در کرج , خرید کباب پز ذغالی باغی در کرج , قیمت کباب پز ذغالی باغی , تولید کباب پز دیواری تاشو , خرید کباب پز دیواری تاشو , باربیکیو ذغالی دیواری دایره ای , باربیکیو ذغالی دیواری مستطیلی , تولید باربیکیو ذغالی دیواری تاشو در کرج , تولید باربیکیو در کرج , تولیدی باربیکیو در کرج , تولید کننده باربیکیو در کرج , بهترین تولید کننده باربیکیو ذغالی در ایران , باربیکیو دیواری , تولید باربیکیو دیواری در کرج , خرید باربیکیو ذغالی مسافرتی , تولید باربیکیو ذغالی مسافرتی , قیمت باربیکیو ذغالی مسافرتی , خرید باربیکیو ذغالی مسافرتی در کرج , تولید باربیکیو ذغالی مسافرتی در کرج , از کجا باربیکیو ذغالی بخریم , مرکز فروش باربیکیو در کرج , از کجا باربیکیو بخریم , از کجا باربیکیو دیواری بخرم , باربیکیو ذغالی دیواری , بهترین تولیدی باربیکیو ذغالی در کرج , تولیدی باربیکیو در کرج , تولید کننده باربیکیو در کرج , بهترین باربیکیو ذغالی , باربیکیو در کرج , باربیکیو ذغالی برای تراس , باربیکیو آپارتمانی , خرید باربیکیو ذغالی برای تراس کرج , خرید باربیکیو آپارتمانی کرج , باربیکیو زغالی دیواری تاشو مدل مستطیل , باربیکیو زغالی دیواری تاشو مدل دایره ای , تولید باربیکیو ذغالی دیواری در شهرک وحدت , تولیدی باربیکیو در شهرک وحدت، تولیدی باربیکیو گازی ذغالی، باربیکیو تاشو دیواری، باربیکیو تاشو، 
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.